Oświetlenie sufitowe LED

Oświetlenie sufitowe LEDOświetlenie sufitowe LED

Współcześnie pojawiło się wiele nowoczesnych pomysłów na oświetlenia sufitowe, pomysłów jest mnóstwo, ale trzeba zastanowić się nad tym co chce się mieć, jaki nastrój ma powstać, ale też w czym ma pomóc oświetlenie i dla kogo ma być. Propozycje rynkowe należy rozważyć i wybrać odpowiednie opcje dla siebie. Wówczas pomieszczenie stanie się piękne i eleganckie.

Tradycyjne plafony zastępuje się lampą LED typu "Downlinght", otrzymuje się cały komplet, którego zamontowanie nie stanowi problemu dla klienta. Wybór żarówki LED to nie tylko oszczędność prądu, ale także lepsza wydajność - żarówki LED mogą być znacznie dłużej eksploatowane niż tradycyjne żarówki.

Jeśli decyzja zakupu lampą LED typu "Downlinght" zapadnie, to rozpocznie się "magia danego pomieszczenia", które chcemy oświetlić = wystarczy tylko zamontować, a nikt jeszcze nie zgłaszał problemów w tym aspekcie. Taka lampa wspaniale wkomponuje się w całość, a satysfakcja z nowego oświetlenia gwarantowana. Szczególnie można ją polecić do biur czy też korytarzy, gdzie jeszcze mnóstwo jest starych, tradycyjnych świetlówek. Bardzo efektownie wyglądają w poczekalniach lekarskich, a także w biurach, gdzie "onieśmielony mały człowieczek" spędza nerwowe chwile. Nadają się też do wielkich hal gospodarczych, gdzie po włączeniu od razu widać co jest i czego potrzebuje się w danej chwili. Nowoczesny dom też powinien mieć lampą LED typu "Downlinght", bo to najlepsze z rozwiązań i naprawdę godne polecenia.

Oprawy oświetlenia

Sklepy oferują różne oprawy stropowe - okrągłe, prostokątne, kwadratowe, mają kształty geometryczne, modne, ale też nieokreślonego kształtu. Wielkość oprawy też ma znaczenie - są bowiem różnej wielkości. Dostosowana moc diody LED gwarantuje zadowolenie. Zatem to tylko klient decyduje co może kupić i wybrać, co mu pasuje, czy chce światło punktowe czy rozproszone. Takie oświetlenie można właściwie wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu, a posłuży wiele lat - unikniemy wspinania się po drabince i wymieniania żarówek. Produkt ten jest sprzedawany z dodatkiem wszelkich potrzebnych elementów, a zamontowanie go nie wymaga skomplikowanych narzędzi. Nawet żółtodziób w tym zakresie da radę zamontować takie oświetlenie. Jeżeli powstałyby jakieś wątpliwości, to firmy chętnie doradzają, a w sklepach internetowych fachowcy udzielają porad.

Oprawy sufitowe, halogenowe LED

Oświetlenie LEDIX

To unikalne rozwiązania, które sprawiają, iż otaczające światło otacza nagle cudownym blaskiem. Zastosowano tu nowoczesne rozwiązania - diody LED na najwyższym poziomie od firmy CREE. Niektóre modele opraw LED, za pomocą sterowników, współpracują z systemem sterowania „Dali”. Możliwości są bardzo wielkie, bo jest duża gama kolorystyczna oraz oprawy LED są dodatkowo odporne na wilgotność. To wszystko sprawia, iż bez obaw można je montować w pomieszczeniach, gdzie wilgoć jest problemem dla innych rozwiązań. Z powodzeniem można zatem je montować w łazienkach, kuchniach czy też w miejscach rekreacji wodnej. Znakomicie też wyglądają na podwieszanych sufitach. Oprawy Ledix mają szerokie zastosowanie, bo można je montować zarówno w otworach i puszkach instalacyjnych o średnicy 60 mm, ale też na tynku. Niektóre modele mają czujnik ruchu, co na pewno sprawia iż są atrakcyjne i ich funkcja wzrasta. Pokuszę się też o wymienienie kilku nazw - MOZA, MUNA, TERA, TICO, TIMO, RUBI, SONA, NAVI. Już bowiem same nazwy mówią, iż to niebanalny produkt.

Zatem oświetlenie LED to najbardziej praktyczne, nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie dla oświetleń w domu, biurze, hotelu, czyli każdym pomieszczeniu, które chce się rozjaśnić.