Odwodnienia powierzchni podłogowych

Odwodnienia powierzchni podłogowychW sprzedaży mamy bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju produktów służących do zbierania wody na powierzchniach podłogowych, np. w łazienkach, wspólnych łaźniach oraz łazienkach domowych.

Odwodnienia

Są to odwodnienia liniowe, narożne, wpusty podłogowe. Odwonienia produkowane są ze stali nierdzewnej i dzięki temu są bardzo żywotne.

Poza odwodnieniami prysznicowymi w ofercie handlowej są wpusty i odwodnienia dla przemysłu, a ich przeznaczeniem są hale o dużych wymaganiach higieniczne eksploatacyjnych. Mają owalne krawędzie i całe wykonane są ze stali nierdzewnej, dlatego używa się ich bez żadnych problemów nie sprawiają kłopotów w obsłudze i co najważniejsze są bardzo długo wytrzymałe.

Występują również odwodnienia stosowane przy podłogach izolowanych oraz bez izolacji. Niektórzy wykonawcy mogą zaprojektować i wykonać wpust podłogowy na życzenie indywidualnego klienta. Jeśli nasza podłoga nie posiada izolacji stosujemy wpust podłogowy VK, ma on odpływ dolny i jest jednym z wielu spustów dla podłóg bez izolacji.