Instalacje

Pompy ciepła na polskim rynku

Pompa ciepłaPompy ciepła znalazły już swoje miejsce na polskim runku. Coraz więcej producentów wprowadza je do swej oferty. Oprócz wytwórców armatury grzewczej o ugruntowanej pozycji, takich jak: Danfoss, Junkers, Vaillant, Hoval, Toshiba czy Sanyo, powstały nowe firmy: Vatra, EWEF Polonia, Geo Therm, Galmet, Fonko i inne. Niektóre z nich oferują swoim klientom nawet trzy-, cztero- i pięcioletni okres gwarancji na całość instalacji lub wybrane jej komponenty. Standardowo jednak, gwarancja na pompy ciepła wynosi dwa lata.

Więcej…

 

Dzwonek przywoławczy bezprzewodowy kontra przewodowy

Dzwonek przywoławczyDzwonek przywoławczy bezprzewodowy kontra przewodowy.

Taka, wydawałaby się, banalna sprawa jak wybór rodzaju dzwonka, nieraz może poważnie wpłynąć na los. Nie trudno bowiem wyobrazić sobie sytuację, w której młody człowiek wychodząc do sklepu zapomniał kluczy od mieszkania, a teraz musi wziąć dokumenty na rozmowę w sprawie pracy, która ma się zacząć za pół godziny.

W mieszkaniu została co prawda starsza pani, sęk jednak w tym, że jest ona osobą prawie niesłyszącą i wszelkie pukanie, dzwonienie, czy nawet kopanie w drzwi mija się z celem.

Więcej…

   

Ogrzewanie niskotemperaturowe i nowoczesne kotłownie grzewcze

Ogrzewanie niskotemperaturoweDom to miejsce, o które trzeba stale dbać. To miejsce gdzie spędza się zwykle większość swojego życia, warto więc o tym pamiętać i unowocześniać go w razie możliwości. Do wyboru obecnie jest tak wiele instalacji i technologii, które pomagają uczynić dom bardziej energooszczędnym, że warto poszukać w Internecie pomocy w kwestii, najlepszych rozwiązań dla naszego domu.

Bardzo dobrze sprawdza się ogrzewanie podłogowe o charakterze niskotemperaturowym. To ogrzewanie energooszczędne, pozwalające zaoszczędzić na kosztach za ogrzewanie. Jeżeli dodatkowo uczyni się ze swojej kotłowni, nowoczesne miejsce do ogrzewania domu, to tym bardziej będzie się posiadało dom innowacyjny, wygodny i funkcjonalny.

Więcej…

 

Odwodnienia powierzchni podłogowych

Odwodnienia powierzchni podłogowychW sprzedaży mamy bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju produktów służących do zbierania wody na powierzchniach podłogowych, np. w łazienkach, wspólnych łaźniach oraz łazienkach domowych.

Odwodnienia

Są to odwodnienia liniowe, narożne, wpusty podłogowe. Odwonienia produkowane są ze stali nierdzewnej i dzięki temu są bardzo żywotne.

Więcej…