De'Longhi

De'Longhi to jeden z największych włoskich koncernów, obecny na większości rynków światowych, znaczący producent sprzętu AGD, urządzeń klimatyzacyjnych i elementów instalacji grzejnych.

W swojej ofercie, w zakresie instalacji grzewczych posiada grzejniki, ogrzewacze i pompy ciepła. W Polsce oprócz drobnego sprzętu AGD i urządzeń klimatyzacyjnych wprowadził do sprzedaży kilka typów grzejników. Grzejniki marki De'Longhi charakteryzują się perfekcyjnym wykończeniem, dbałością o detale i ciekawym designem.

Do wyboru mamy kilka typów grzejników elektrycznych i grzejników stalowych płytowych i rurowych, w tym grzejniki ozdobne. Ciekawym modelem grzejnika elektrycznego jest ogrzewacz ceramiczny (cena ok. 450 PLN), tradycyjne olejaki dostępne są już od 300 PLN. Grzejniki płytowe De'Longhi to modele Platella składające się z jednej lub kilku płyt (dwie, trzy płyty) z ożebrowaniem konwekcyjnym lub pozbawione takiego ożebrowania. Koszt zakupu takiego grzejnika, w zależności od typu to wydatek rzędu kilkuset złotych.

W ofercie firmy znajdziemy też grzejniki drabinkowe, w tym chromowane i inne grzejniki łazienkowe dekoracyjne wykonane z najlepszej jakości stali, z cienkich rurek skomponowanych w nietypowe kształty. Model Mithos dodatkowo wyposażono w lustro. Grzejniki dekoracyjne dostępne są w wersjach do instalacji wodnych i elektrycznych. Nietypowym rozwiązaniem są grzejniki kolumnowe Multicolona, które wyglądem przypominają tradycyjne żeberka, ale poszczególne elementy mają kształt okrągłych kolumn. Zastosowano też stosunkowo duże odległości między członami. Grzejniki te są bardzo wydajne a przy tym nie pozbawione walorów dekoracyjnych. Standardowy oferowany przez firmę kolor to biel, można jednak za dopłatą zamówić grzejniki o innej barwie.