Blog

Profesjonalne urządzenia sprzątające

Urządzenia sprzątająceW ostatnich czasach rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi sprzątające, głównie wśród klientów z sektora B2B.

Nie brakuje także klientów indywidualnych, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy przy czyszczeniu bądź odgrzybianiu elewacji, pracach porządkowych w ogrodzie czy wokół domu.

Więcej…

 

Naprawa, czy wymiana piecyka gazowego junkersa?

Piecyk gazowy junkersMyśląc o remoncie łazienki i związanymi z tym kosztami początkowo nie brałem pod uwagę wymiany starego wysłużonego piecyka gazowego - junkersa. Na szczęście trafiłem na glazurnika, który uświadomił mi jak wielkim błędem będzie pozostawienie starego piecyka gazowego, tym bardziej, że starałem się o pozwolenie na przebudowę instalacji gazowej.

Więcej…

   

Dom z pchlego targu, czyli jak osiągnąć doskonały efekt przy skromnym budżecie?

Pchli targDom z pchlego targu - jak osiągnąć doskonały efekt przy skromnym budżecie

Recykling, recykling, recykling!...każdego dnia zyskuje całe rzesze kolejnych zwolenników na świecie i tylko szkoda, że my Polacy wciąż jeszcze niestety podchodzimy do tego procesu jak do jeża. Paradoks polega na tym, że to właśnie my jako naród średniozamożny powinniśmy doceniać to zjawisko a jednak często je wypieramy, brzydzimy się nim, wstydzimy się a nawet głośno wyśmiewamy.

Więcej…

 

Styl klasyczny w architekturze: co warto wiedzieć o porządkach architektonicznych?

Grecki styl klasyczny - kolumnySztuka starożytnych Greków i Rzymian wywarła ogromny wpływ na dalsze losy kultury europejskiej. Jedną z tych dziedzin, którymi Grecy i Rzymianie zaskakują badaczy do dziś, jest architektura. Stworzone przed wiekami dzieła zadziwiają nie tylko swa potęgą i trwałością, ale i wspaniałym wyglądem. Styl klasyczny to przede wszystkim niezwykły ład i porządek, w którego przypadku istotną rolę odgrywają kolumny.

W jaki sposób korzystano z nich w antycznym budownictwie?

Więcej…